• W czym mogę pomóc?

  Twój zespół za mało sprzedaje?

  Przegrywasz z tańszą konkurencją?

  Bez efektu szkolisz swoich sprzedawców?

  Masz coraz większy cel sprzedaży i szukasz sposobu, by go osiągnąć?

  Klienci kupiliby więcej, gdyby Twoi sprzedawcy byli bardziej przekonywujący?

  Ciągle słyszysz od swoich sprzedawców: „Jeżeli nie damy im rabatu, to nie kupią u nas”?

  Brzmi znajomo?
  Zaproś mnie na rozmowę!

  Porozmawiamy o tym, jak Ty i Twoi ludzie możecie przestać zanudzać klientów prezentacjami, dawać coraz większe rabaty i przegrywać z konkurencją. Spotkajmy się i pomówmy o tym, jak możecie skutecznie wywierać wpływ i osiągać oczekiwane rezultaty.

 • Jak wygląda rozwiązanie?

  1 Zaczynamy od precyzyjnej diagnozy poziomu kompetencji Twojego zespołu.  Realizujemy badanie: Poziom Skuteczności Sprzedaży®. Po jego przeprowadzeniu otrzymujesz informację, na ile Twoi sprzedawcy, rzeczywiście potrafią sprzedawać i wykorzystywać potencjał zakupowy klienta.

  2 Następnie prowadzimy angażujący trening skutecznych zachowań sprzedażowych. Działania rozwojowe są precyzyjnie skorelowane z wynikiem diagnozy Poziom Skuteczności Sprzedaży®. Spotkanie w sali zakończone jest przekazaniem zestawu zadań wdrożeniowych do realizacji w realnych rozmowach z klientami.

  3 Po kilku tygodniach spotykamy się na treningu uzupełniającym. Ćwiczymy to, co wymaga uzupełnienia. Trenujemy szczególnie trudne przypadki, budujemy nowe nawyki i rozwijamy szczególnie kluczowe kompetencje. Trening w sali ponownie kończy się przekazaniem zestawu zadań wdrożeniowych do realizacji w realnych rozmowach z klientami.

  4 Ponownie realizujemy badanie Poziom Skuteczności Sprzedaży®. Wyniki są porównywane z tymi, osiągniętymi na początku procesu. Każdy sprzedawca na własny oczy może przekonać się, jak bardzo zmienił się jego styl sprzedaży. Dane są podstawą dalszej indywidualnej lub zespołowej pracy rozwojowej.

  5 Następnie podejmujemy działania podtrzymujące i utrwalające nowy, skuteczniejszy styl sprzedaży. Są to:
  - warsztaty wdrożeniowe
  - indywidualne działania wspierające
  - szkolenie kolejnych kompetencji
  - dalsze budowanie efektywnych nawyków
  - działania doradcze

  6 Cały proces trwa kilka miesięcy. Liczba poszczególnych działań i modułów może się różnić w zależności od konkretnego przypadku. Pracujemy w oparciu o realne cele sprzedaży. Skuteczność działań rozwojowych jest wprost proporcjonalna do poziomu zaangażowania zarówno samych sprzedawców, jak i menedżerów.

 • Dlaczego to działa?

  Nasze podejście jest etyczne i bardzo relacyjne. Nie uczymy manipulacji. Dzięki temu sprzedawcy mogą być spójni ze swoimi wartościami. To daje im ogromną energię do sprzedaży. więcej

 • Jak pomagamy menedżerom sprzedaży?

  Skuteczny rozwój sprzedawców odbywa się przy aktywnym udziale menedżerów. Inspirujemy i rozwijamy liderów, by razem ze swoimi sprzedawcami zespołowo pracowali nad realizacją celów. więcej

 • Co skłoniło innych klientów do współpracy?

  Zanim zaczęliśmy współpracę, Klienci opowiadali nam o różnych swoich problemach dotyczących sprzedaży. Działamy najbardziej skutecznie, kiedy możemy zająć się Twoim konkretnym wyzwaniem. więcej

Poznaj 7 technik, dzięki którym sprzedasz więcej swoim klientom.

Proszę wprowadzić imię.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Proszę wyrazić zgodę

O Firmie

Założycielem firmy jest Piotr Kolmas. Od 20 lat zajmuje się wspieraniem sprzedawców i liderów sprzedaży. Przeprowadził kilkaset procesów rozwojowych, zmienił sposób sprzedaży kilkudziesięciu firm i tysięcy sprzedawców. Jest doskonałym metodykiem. Nawet trudne techniki potrafi przedstawić w sposób prosty, dzięki czemu sprzedawcy mogą się ich nauczyć i z powodzeniem stosować. Wierzy w siłę treningu. Tylko powtarzanie nowej umiejętności prowadzi do jej nawykowego używania.

Szanowany przez Zarządy za doskonałe rozumienie biznesu. Lubiany przez sprzedawców za bycie jednym z nich. Autorytet zdobywa tym, że potrafi pokazać jak sam sprzedaje. Jest typem dawnego mistrza. Rzetelnie przygotowany do zawodu, „zaprawiony w bojach”, chętnie dzieli się swoim doświadczeniem.

Wyznaje zasadę: „Jesteś tak dobry, jak Twoje osiągnięcia, nie jak Twoje certyfikaty”. To samo przekonanie zaszczepia w organizacjach dla których pracuje. Pod tym samym kątem dobiera współpracowników, z którymi realizuje projekty.

Z przedsiębiorstwami, z którymi pracujemy wspólnie szukamy innowacyjnych strategii sprzedaży, które pozwalają osiągać oczekiwane rezultaty. Wierzymy w ludzi i w to, że zawsze warto szukać w nich potencjału. W swojej pracy łączymy znajomość ludzkiej natury z mechanizmami działania biznesu. Jesteśmy twórcami wielu koncepcji, modeli sprzedaży i metod szkoleniowych. Wierzymy, że zawsze można sprzedać więcej. Wiele osób po współpracy z firmą Kolmas mówi: „To moje najlepsze rozwojowe doświadczenie w życiu zawodowym.” Zapewnianie takiego poczucia przy jednoczesnym osiąganiu efektów biznesowych to osobista ambicja założyciela i jego zespołu.

0

dni szkoleniowych

0

lat na rynku

0

osób przeszkolonych

Jak sprzedawać elegancko, mądrze i skutecznie?
zobacz

zadzwoń: +48 517 102 764
napisz: info@kolmas.pl
lub skorzystaj z formularza:

Proszę wprowadzić imię.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Proszę wyrazić zgodę